ANTALYA NİŞAN ORGANİZASYONU

Only CİP size farklı kültürlerde, farklı konsept ve tasarımlarla, farklı mekanlar ve hatta masal gibi hayallerin gerçekleşmesi için değişik seçimler sunmaktadır.

Antalya, tüm organizasyonlar için Türkiye’nin şuanda en popüler şehridir. Nişan Organizasyonları’dan Antalya’yı tercih edenlerin sayısı 2018 yılında %70’e varan oranlarda arttı. Üstelik Antalya’da bir nişan organizasyonu yapmanız için Antalya’lı olmanıza gerek yok! Siz ve sevdikleriniz için Antalya harika bir nişan organizasyonuna ev sahipliği yapabilir.

Mükemmel bir nişan organizasyonu için Onlycip’i tercih edin.

FOTOĞRAF GALERİSİ
İLETİŞİME GEÇELİM

Öğretmenevleri Mah. 999.Sokak No:34/10 07070 Konyaaltı - Antalya

+90 242 230 21 61

info@onlycip.com

ONLYCIP ile İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak Onlycip ile hemen iletişime geçebilir, organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Name & SurnameNAME
PhonePhone
phone
MessageMessage
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Evliliğinize sayılı vakitler kala harika bir nişan organizsyonu hayal ediyor olabilirsiniz. En az düğün organizsayonu kadar şık ve etkili görünen, misafirlerinizi en iyi şekilde ayarlayabileceğiniz bir nişan organizsayonu düşündüğünüz kadar zor ve pahalı değil.

Sizin için Türkiye’enin en gözde tatil mekanı Antalya’da doğanın muhteşem esintileri ile harika bir nişan organizasyonu organize edebiliriz. Onlycip, Antalya Nişan Organizasyonu ekibi olarak Antalya’da harika bir nişan organizasyonu tasarlayabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İlk adımda taleplerini dinliyoruz, önerilerimizi sizinle paylaşıyor, organizasyonun yapılabileceği yerleri sizinle paylaşıyor ve anlaşmanın ardından etkinlik aşamasına geçiyoruz.

Üstelik Nişan Organizasyonu etkinliğiniz için yalnızca Antalya’yı tercih etmek zorunda değilsiniz. Türkiye’nin pek çok şehrinde sizin için Nişan organizasyonu tasarlayabiliriz.

Antalya’da organize edilecek nişan organizasyonu için standart bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Talep edilecek mekan ve mekan ayrıntıları, sunum elemanları, ses ekipmanları, sanatçı, dj ve diğer pek çok ayrıntı sizin için özelleştirilecektir. Bu özelleştirmelerin neticesinde tamamen size özel bir fiyatlandırma ile karşılaşacaksınız.

Tüm detaylar ve fiyatlandırma ayrıntıları için bizi arayın: +90 541 968 99 44