VİP EĞLENCE VE TUR

Muhteşem manzarasıyla Antalya’nın coğrafi koşulları, Akdeniz iklimi, unutulmaz sanatsal eserler ve anıtlar bırakan bölgenin tarihi, Türkiye’nin kültürü ve gelenekleri, özellikle de Akdeniz bölgesine ait olan geleneksel törenler sebebiyle her yıl bu bölgeyi ziyaret edip tatil yapmak talebinde bulunan yüksek sayıda ziyaretçi ve turistleri ağırlamaktayız.

ONLY CİP ekibi olarak , Antalya, Kaş, Kapadokya ve Fethiye’de yapılmakta olan etkinliklerin yanı sıra, başvuru yapan kişilere özel olarak elit seviyede VİP turlar ayarlayıp, değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyarız.
ONLY CİP, bulunduğu konum, güncellenmiş en modern ekipmanlar ve üst düzey tecrübeli ekibi sayesinde her türlü otel ve elit villalarda ziyaretçilere hizmet sunmaktadır. Lüks villalar, spor aktiviteleri, size özel eğlence programları ve tarihi yer gezileri VIP turlarda sunduğumuz hizmetlerin bir kısmıdır.

Bu turları aldığınız hizmet paketlere dahil olarak veya ayrı olarak farklı paketlerde sunmaktayız.
Paketlerimizin içeriği, şartlar ve daha detaylı bilgi almak için lütfen uzmanlarımızla irtibata geçiniz.

FOTOĞRAF GALERİSİ
İLETİŞİME GEÇELİM

Öğretmenevleri Mah. 999.Sokak No:34/10 07070 Konyaaltı - Antalya

+90 242 230 21 61

info@onlycip.com

ONLYCIP ile İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak Onlycip ile hemen iletişime geçebilir, organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Name & SurnameNAME
PhonePhone
phone
MessageMessage
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder