DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

Kadın veya erkek herkes, evlilik teklifinden düğün gününe kadar düğünün nasıl olacağının hayalini kurar. Özellikle de kadınların düğünleri için hayal güçleri daha kuvvetlidir ve evlendikleri gün hayal ettikleri düşlerin gerçek olmasını isterler.

Only CİP, sizin en doğru seçeneğinizdir! Nedenini sorarsanız, cevabımız nettir: bu işte sınırımız yok ve profesyoneliz.

Only CİP hayallerinizi nasıl gerçekleştireceğini biliyor! Siz sadece bize güvenin; hayal etiiklerinizi, isteyip istemediklerinizi bize söyleyin ve kendi düğününüze misafir gibi katılın.

Artık bir aksilik çıkar, zaman kaybı olur, bir şeyler eksik kalır, servis, transfer vs… stresini yaşamayın. Sadece rahatlayın ve düğününüzün tadını çıkarın!

Only CİP size farklı kültürlerde, farklı konsept ve tasarımlarla farklı mekanlar ve hatta masal gibi hayallerin gerçekleşmesi için değişik seçimler sunmaktadır.

EVLİLİK TEKLİFİ

Evlilik teklifi en az düğün kadar önem taşır!

Kadınların çoğu evlilik tekliflerinin nasıl olabileceğini bile düşünür, hayal ederler!

O yüzden, hayalinizdeki evlilik teklifinin gerçeğini yaşamayı düşünüyorsanız, biz size güzel manzaralı ve sınırsız imkanlarıyla Antalya’yı öneriyoruzi

Sevgilinizi mutlu edip, hayallerinizin gerçekleşmesi için kaliteli hizmet ve farklı paketlerimizi sunmaktayız.

Hatta düşlerinin daha ötesinde!

NİŞAN ORGANİZASYONU

Only CİP size farklı kültürlerde, farklı konsept ve tasarımlarla, farklı mekanlar ve hatta masal gibi hayallerin gerçekleşmesi için değişik seçimler sunmaktadır.

İLETİŞİME GEÇELİM

Yenigün Mah. Midtown Plaza A Blok Kat:4 D: 21-22 07310 Muratpaşa / Antalya

0 850 304 78 62

info@onlycip.com

KAFANIZA TAKILAN SORU İŞARETLERİ Mİ VAR?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

[]
1 Step 1
Name & SurnameNAME
PhonePhone
phone
MessageMessage
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder